Rodina a přátelé

RODINA

Pocházím z poměrně velké a rozvětvené rodiny, mám 4 sourozence  a všichni dohromady máme 15 dětí, tedy vnoučat našich rodičů. Je dobře, že držíme při sobě a alespoň jedenkrát ročně, v létě, se všichni potkáváme na Vysočině u příležitosti bartolomějské pouti.

Jednou bych chtěl dokončit náš rodokmen, ale na to bude čas asi až v důchodu  :-) 

PŘÁTELÉ     

 

Mít kamarády patří k velkému štěstí každého člověka a jak se říká – přátel není nikdy dost. Já jich mám docela hodně a jsou mezi nimi určitě i takoví, kteří člověka podrží, když je mu nejhůř. V takových okamžicích se totiž teprve poznají opravdoví přátelé. Nebudu je tady vyjmenovávat, protože bych určitě některé mohl zapomenout... 

Zmíním se jen o své kamarádce z Cheltenhamu ve střední Anglii, Caroline Woodcock, zvané Karolinka. Dopisuji si s ní od prosince 2005, prvotním podnětem byla snaha o zlepšení mé angličtiny. Nyní si dopisujeme o všem možném a je fajn vědět, že stovky mil daleko existuje člověk, se kterým je možné si takhle povídat.  
               

 

 


až nás budou miliony...:-)

/album/az-nas-budou-miliony/deti8-jpg/

—————

/album/az-nas-budou-miliony/dsci0171-jpg/

—————

/album/az-nas-budou-miliony/strejdax-099-jpg/

—————

—————

—————

—————


Kontakt

Jan Havelka

https://www.jan-havelka.eu

608220638


 

Sestavuji aktuální kalendář ...

Novinky a komentáře

Ze života :-)

20.06.2018 17:44
Muž má zasadit strom, postavit dům a zplodit syna. Žena pak ale musí ten strom zalévat, dům pořád uklízet a do konce života vařit pro ty dva idioty...:-)

—————

Ester

24.02.2018 17:48
Na Ester jsou krátký, na Ester maj' malý páky, je to tak, ona jim dá na zobák...:-) 24.2.2018-2.zlatá medaile E.Ledecké na OH  

—————

Všechny články

—————